پاسخ سوالات پرتکرار

در مواردی که امکان پرداخت فاکتور فروش در محل وجود داشته باشد مشتری میتواند با انتخاب پرداخت در محل، هزینه ارسال کالا را در آدرس ارائه شده به پیک بی بی مد پرداخت نماید، با این حال بی بی مد برای افزایش بازدهی ارائه خدمات و کاهش مراحل پروسه فروش و تحویل کالا، به شما مشتری عزیز پیشنهاد میکند تا کل مبلغ فاکتور را به صورت آنلاین واریز نمایید ا سفارش شما سریع تر پردازش شود. توضیحات بیشتر را در بخش روش های پرداخت مطالعه نمایید.
بی بی مد برای ارسال تمامی کالاهای خریداری شده چند روش متفاوت در نظر گرفته که شما میتوانید بهترین آنرا با توجه به شرایط و محل تحویل مرسوله خود انتخاب کنید. رویه کامل ارسال کالا در بخش مربوط به روش های ارسال قابل مطالعه میباشد.
بی بی مد 7 روز تضمین بازگشت کالا با شرایط و قوانین مربوطه گرفته است. به دلیل قوانین، انصراف بعد از ثبت سفارش به دلایل سلیقه ای یا قیمت متغییر وجود ندارد مشتری این حق را دارد که قبل از ثبت سفارش قیمت محصولات را مقایسه و از قیمت آن مطمئن گردد و بعد نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نماید. در صورتی که محصولی حین فرایند ارسال خراب یا با مشکلی مواجه شود می بایست نسبت به ثبت درخواست مرجوعی اقدام نموده و محصول را به آدرس شرکت ارسال کنید. پس از بررسی و تایید کارشانس مربوطه، سفارش بازگشت داده شده و مبلغ سفارش از 12 تا 48 ساعت کاری به مشتری بازگردانده می شود. لازم به ذکر است برای دریافت خدمات بازگشت کالا، نهایتا تا 7 روز بعد از دریافت سفارش می توانید با مراجعه به بخش حساب کاربری و مرجوعی، درخواست مرجوعی کالای مورد نظر را ثبت نمایید و یا با بی بی مد تماس گرفته و تسبت به ثبت مرجوعی کالا اقدام نمایید.
شما همواره امکان لغو و بازگشت سفارش خود را قبل از پردازش مرسوله دارید، با تماس با پشتیبانی سایت از طریق شماره تلفن دفتر بی بی مد و اعلام بازگشت وجه از 24 تا 72 ساعت کاری پس از تایید بازگشت و کسر هزینه ها و خسارات وارده مانند کارمزد درگاه و انتقال وجه، وجه پرداختی به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.
وضعیت سفارش شما از طریق پروفایل کاربری همواره قابل مشاهده میباشد، پس از ارسال محموله پیگیری سفارش بسته به نوع ارسال محموله میتواند متفاوت باشد، برای این موضوع به پروفایل خود مراجعه کنید و از طریق گزینه همه سفارشات وضعیت سفارش و روش ارسال سفارش مورد نظر را به ترتیب مشاهده کنید. شما می توانید از این قسمت وارد بخش همه سفارشات شده و سفارش مورد نظر را پیگیری کنید. کد پیگیری به یادداشت های سفارش مورد نظر بعد از ارسال سفارش اضافه می گردد.
کلیه مرسولات ارسالی بی بی مد در بسته بندی کارتنی و محافظت شده ارسال میشوند. کالاهای حجیم یا سنگین در بسته بندی با پوشش سخت برای حفظ سلامت مرسوله ارسال خواهد شد. در صورتی که در رابطه با بسته بندی مرسوله خود حساسیت خاصی دارید با درج در قسمت توضیحات و یادداشت سفارش در هنگام سفارش نسبت به مطلع ساختن کارشناسان فروش ما اقدام نمایید.

خیر، پس از ثبت نهایی و صدور فاکتور، صرفا میتوانید نسبت به لغو سفارش اقدام نمایید و پس از آن می توانید سفارش جدیدی را ثبت کنید در غیر این صورت سفارش شما پردازش و ارسال خواهد شد.