روش های پرداخت سفارش در بی بی مد

پرداخت اینترنتی

مشتریان بی بی مد این امکان را دارند که پرداخت خود را اینترنتی و به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق به منزله ثبت سفارش قطعی و نهایی بوده و پیامک ثبت سفارش بلافاصله برای کاربران ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع رسانی پرداخت نمی‌باشد و آماده سازی سفارش به صورت خودکار انجام می‌شود.

پرداخت آنلاین نسبت به دیگر شیوه‌های پرداخت دارای اولویت بوده و در سریع‌ترین زمان سفارش کاربران پردازش می‌شود.

برای پرداخت اینترنتی یکی از درگاه‌های پرداخت آنلاین یا “زرین پال” یا دیگر روش‌های پرداخت آنلاین را انتخاب کرده و در ادامه به درگاه مربوطه وصل شده و پرداخت خود را با وارد کردن شماره کارت 16 رقمی روی کارت، شماره CVV2، تاریخ انقضاء و رمز دوم (رمز پویای بانکی که با برنامه رمز پویای همان بانک یا با فشردن دریافت رمز پویا برای شماره موبایل ثبت شده در بانک مربوطه ارسال می‌شود) انجام دهید.

کارت به کارت، واریز به حساب

مشتریان گرامی می‌توانند هنگام ثبت سفارش این روش را جهت پرداخت صورت‌حساب خود انتخاب کنند. لازم به ذکر است جهت ثبت و پرداخت سفارشات با مبلغ بیش از 50 میلیون تومان انتخاب این روش الزامی می‌باشد.

در این روش پس از ثبت سفارش اطلاعات کامل بانکی نظیر شماره کارت، شماره حساب و شماره شبا برای کاربر نمایش داده می‌شود که پس از یادداشت آن می‌توانید جهت واریز مبلغ سفارش اقدام کنید.

لازم به ذکر است که بعد از ثبت سفارش، تا زمانی که وجه کامل سفارش به حساب‌های ما واریز نشده است پردازش سفارش شما انجام نخواهد شد.

در این مرحله اگر به هر دلیلی اطلاعات حساب بانکی برای شما نمایان نشود می‌توانید بعد از ثبت سفارش و انتخاب کارت به کارت یا واریز به حساب، از اطلاعات حساب‌های بانکی زیر استفاده کرده و پس از واریز مبلغ سفارش به یکی از حساب های زیر، فیش واریزی را از طریق صفحه تماس با ما یا ایمیل به آدرس babymode.ir@gmail.com برای ما ارسال فرمایید و یا جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید:

بانک توسعه تعاون

شماره کارت:

5029081064563204

شماره شبا:

IR250220111402016271575001

به نام محدثه لطفی

لطفا توجه کنید که چنانچه اگر موفق به ثبت سفارش نشده اید، هیچ گونه واریزی به حساب های اعلام شده انجام ندهید و حتما قبل از واریز وجه از ثبت شدن سفارش خودتان اطمینان حاصل نمایید در غیر این صورت بی بی مد هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

پرداخت در محل

این امکان موقتا غیر فعال می‌باشد.

امکان انتخاب پرداخت در محل هنگام ثبت سفارش برای مشتریان بی بی مد فراهم شده است و با در نظر گرفتن شرایط و مبلغ سفارش توسط کارشناسان بی بی مد بررسی و برای شما ارسال می‌شود و شما می‌توانید بعد از دریافت کالا مبلغ سفارش را از طریق دستگاه کارتخوان و تمامی کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت کنید.

لازم به ذکر است در صورتی که مبلغ سفارش شما بالاتر از 3 میلیون و جزو کالاهای حجیم و سنگین و نیز تعداد زیادی از اقلام باشد امکان پرداخت در محل وجود ندارد و این امکان فعلا فقط در شهر تبریز قابل دسترسی می‌باشد.

استرداد وجه

کاربران جهت دریافت مبلغ کالای مرجوع شده یا لغو شده بایستی اطلاعات حساب بانکی خود را در پروفایل کاربری خود ثبت کرده و یا فرم تماس با ما و یا ایمیل به نشانی babymode.ir@gmail.com یا پشتیبانی اینستاگرام برای بی بی مد ارسال نمایند و بعد از کسر هزینه های وارده به شرکت (در صورت لغو بی دلیل سفارش)  مانند کارمزد درگاه و انتقال وجه، واریز انجام خواهد شد. اطلاعات حساب بانکی باید با همان کارتی که سفارش پرداخت شده است مطابقت داشته باشد و یا در صورت لزوم اطلاعات حساب ارسالی باید به نام شخص ثبت کننده سفارش باشد.

لازم به ذکر است در صورت نیاز بی بی مد می‌تواند مدارک دیگری جهت تایید هویت مشتری و شخص پرداخت کننده سفارش از کاربر درخواست کند.