روش های ارسال سفارش در بی بی مد

پست پیشتاز

هزینه پستی در بی بی مد متغییر و در لحضه ثبت سفارش قابل نمایش است که این مبلغ طبق مصوبه شرکت پست می باشد. هزینه های اضافی و طولانی بودن مسیر و وزن بسته مطابق با هزینه های شرکت پست می‌باشد و احتمال افزایش هزینه پستی بسته به شرایط منطقه و مکان مورد نظر وجود دارد.

روش ارسال با پست در صورتی توسط کاربران قابل انتخاب است که وزن بسته مورد نظر کمتر از 5 گیلوگرم و حجم بسته بزرگ و تعداد اقلام خریداری شده زیاد و حجیم نباشد.

پست، تیپاکس و باربری

مشتریان عزیز می‌توانند هنگام ثبت سفارش از میان شیوه‌های ارسال، پست پیشتاز، تیپاکس و یا باربری را در صورت وجود سرویس دهی در شهر خود انتخاب کنند. لازم به ذکر است که هزینه ارسال توسط باربری و تیپاکس، متغیر و به عهده مشتری بوده و توسط شرکت مربوطه به نسبت حجم و وزن مرسوله به صورت پس کرایه از مشتری دریافت خواهد شد.

لطفا توجه کنید که بی بی مد هیچ گونه دخالت و اطلاعی در مبلغ پس کرایه ندارد و این مورد بستگی به مصافت مقصد مورد نظر و حجم بسته داشته و مشتری می تواند از شرکت مربوطه در شهر خود اطلاعات لازم را به دست آورد.

کاربران قبل از ثبت سفارش با روش ارسال تیپاکس و باربری، باید از سرویس دهی شرکت های مذکور در شهر و یا مکان خود اطمینان حاصل کنند در غیر این صورت مشکلات پس از آن مورد توجه بی بی مد نخواهد بود.

زمان و رویه پردازش سفارش

رویه پردازش سفارش بعد از ثبت سفارش در بی یب مد از زمان ثبت تا پردازش و ارسال از 24 ساعت تا 120 ساعت کاری می‌باشد که معمولا در بی بی مد سفارشات مشتریان کمتر از 24 ساعت پردازش و آماده ارسال می‌شود.